Football all-district selections released

Bowie
Superlatives

Newcomer of the Year: Jed Castles

First Team All-District
Running back: Ty Harris

Second Team All-District
Defensive Back: Evan Kennedy; Defensive End: Andy Fitzner; Linebacker: A.J. Craddock; Offensive Line: Zack Otto; Wide Receiver: Joey Crawford
Honorable Mention
Wide Receiver: Boo Oakley; Linebacker: Chance Tomlinson; Quarterback: Payton Price; Linebacker: Jacob Skinner; Defensive Line: Zack Otto; Offensive Line: Luis Deleon

Nocona
Superlatives
Newcomer of the Year: Carter Horn

First Team All-District
Offensive/Defensive Line: Jason Daughtry; Offensive Line: Connor Barrett; Offensive Utility/Cornerback: Hunter Fenoglio; Linebacker: Trent Womack

Second Team All-District
Running back: Tyler Richards; Center: Duece Glasker; Tight End: Jason Sparkman; Offensive Utility: Logan Barnes; Defensive Line: Connor Barrett; Defensive End: John Womack; Safety: Alex Diaz; Kicker: Hunter Fenoglio; Special Teams: Jase Davis

Saint Jo
First Team All-District
Spread Back: Preston Lyons; Special Teams Player: Eli Jones; Kicker: Mario Lopez; Defensive Lineman: Pepe Glam

Second Team All-District
Tight End: Brady Hilton; Wide Receiver/Cornerback: Blake Anderson; Fullback/Nose guard: Damian Levya; Running back: Hunter Garrett; Tight Center: Mario Lopez; Utility Player: Chance Bennett

Honorable Mention
Wide Receiver: Logan Morman; Linebacker: Grant Stiteler; Offensive Line: Jarrod Reeves; Offensive Line: Pepe Gam; Running Back: Wyatt Geurin; Defensive Line: Brady Hilton; Safety: Eli Jones

Gold-Burg
First Team All-District
Wide Receiver/Cornerback: Steven Bell; Spread Center: Will Hodges; Quarterback/Saftey/Punter: Blake Allen; Spreadback: Will Hamilton; Special Teams Player: Zach Whitmus; Defensive Line: Luke Skinner

Second Team All-District
Tight Center: Jacob Reno; Spread Back: Luke Skinner; Kicker: Blake Allen; Nose Guard: Will Hamilton

Honorable Mention
Matthew Fatheree; Rowdy Wade; Chris Lipps

Forestburg
First Team All-District
Running Back/Linebacker: Zach Bradley; Spreadback: Carson Rowlett; Utility Back: Bannon Osteen

Second Team All-District
Tight End/Linebacker: Bannon Osteen; Spread Center: Hayden Berry; Quarterback/Safety: Carson Rowlett; Running Back: Levi Balthrop; Special Teams Player/Cornerback: Daniel White; Defensive Lineman: Braxton Osteen; Defensive Lineman: Noah Clure; Utility Player: Antonio Smith; Utility Player: Aaron Walker

Honorable Mention
Alex Gates; Caleb Bradley